Shopping Cart
پرینت آنلاین در ارومیه

پرینت آنلاین در ارومیه

سامانه اینترنتی پرینت آنلاین کتاب پردیس

پس از 15 سال‌ فعالیت در حوزه نشر فقط یک مسأله ذهن ما را درگیر خود می‌کردو آن این بود: آیا دسترسی به این امکانات برای تمام فرزندان سرزمین‌مان به یک اندازه آسان است؟ این دغدغه ما را بر آن داشت تا راهی سریع و آسان را برای ارتباط میان خود و متقاضیان بیابیم. کتاب پردیس با هدف خدمت‌رسانی و ارائه کتاب‌های کمک آموزشی و پرینت آنلاین در ارومیه پا به عرصه فروش اینترنتی گذاشت.

از آنجا که رفع نیاز مخاطبان اولویت ما در کتاب پردیس بوده و هست، تلاش کردیم تا پاسخگوی تمام سلیقه‌ها باشیم؛ از این رو امکان خرید اینترنتی محصولات متنوع از تمام انتشارات معتبر با موضوع رمان، فلسفه، شعر و ادبیات و … را نیز فراهم کردیم. همچنین امکان سفارش پرینت آنلاین کتب، جزوات و مقالات دانشجویی در ارومیه با قیمت مناسب نیز امکان پذیر است. احتیاج مخاطبان اصلی ما به لوازم التحریر موجب شد تا کالاهایی مانند مداد، خودکار، دفتر و…  نیز به لوازم قابل خرید آنلاین کتاب پردیس در ارومیه افزوده شودهدف ما برقراری عدالت فرهنگی در زمینه کسب علم است. کوشیده‌ایم تا بعد مسافت هیچ دانش‌آموزی را از امکان رسیدن به موفقیت باز ندارد و تنها فاصله شما تا رسیدن به کالای مورد نظرتان تنها یک کلیک باشد و بس.

چاپ آنلاین و غیرحضوری

سرویس بسیار مناسبی است که علاوه بر کاهش هزینه خدمات چاپ و طراحی، سرعت سفارش و کار را افزایش می‌دهد. سامانه کتاب پردیس بزرگترین سامانه فروش اینترنتی سفارش چاپ و هدیه تبلیغاتی می باشد که با مقایسه قیمت های این سامانه با سایت های مشابه و یا چاپخانه ها از تفاوت قیمت آن آگاه خواهید شد.
کتاب پردیس سعی کرده تا با حذف کلیه واسطه ها در این حوزه محصولاتی با بالاترن کیفیت و پایین ترین قیمت را به دست مشتریان خود برساند.
ارائه خدمات آنلاین چاپ دانشجویی در این سامانه به صورت کاملا اینترنتی انجام می شود و در تمامی مراحل ثبت سفارش، کارشناسان ما جهت رفع مشکلات و ابهامات به صورت آنلاین در کنار شما هستند.

شما می‌توانید به سادگی فایل خود را از طریق سایت و یا دیگر روش‌های ارتباطی ارسال و سفارش خود را در هر نقطه از کشور با اطمینان تحویل بگیرید.
کتاب پردیس، به منظور آسان‌سازی سفارش‌ها اینترنتی و تلفنی مشتریان، تعدادی سؤالات رایج شما را درزمینه چاپ و طراحی پاسخ داده است.

 

سوالات رایج در مورد پرینت آنلاین در ارومیه

  •  تحویل سفارش پرینت آنلاین در ارومیه به چه صورت است؟

هر سفارش را به هر آدرسی که دوست دارید ارسال نمایید. ما سفارش پرینت آنلاین شما را در اسرع وقت با پیک در ارومیه و پست پیشتاز یا با باربری های معتبر و ترمینال  به آدرس شما در سایر شهرها ارسال می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.